Головна

Про нас

Новини

F.A.Q.

PrEPUA

Хочу PrEP

#PrEPUA

Новини PrEP

Метааналіз виявив високі, але змінні показники ІПСШ у дослідженнях PrEP – він причина чи потенційне рішення?

20/03/2019

Автори додають: докази того, що збільшення ІПСШ стається до чи після ініціації ПрЕП, є дуже неоднозначними, і припускають, що принаймні деякі з високих показників ІПСШ, які спостерігають у людей на ПрЕП, зумовлені високою частотою тестування на ІПСШ.

Шість інноваційних моделей для PrEP-сервісів

20/03/2019

Щоб доконтактна профілактика ВІЛ (PrEP) мала вагомі наслідки для громадського здоров'я, необхідно полегшити доступ до PrEP: щоб більше людей, які могли б здобути від нього користь, отримали медикаменти. Послуги потребують адаптації та інновацій. Серія останніх статей, більшість з яких опублікована в спеціальному номері журналу «Сексуальне здоров'я», окреслює низку перспективних підходів.

Наскільки поширений PrEP-резистентний ВІЛ?

20/03/2019

Дослідження, представлене на нещодавній 25 Конференції з ретровірусів та опортуністичних інфекцій (CROI 2018), мало на меті кількісне оцінювання ВІЛ-інфікованих осіб з визначуваним вірусним навантаженням, а також значною резистентністю до тенофовіру та емтрицитабіну (TDF/FTC) – двох препаратів, які зараз використовують при доконтактній профілактиці ВІЛ (PrEP).

Зростання позитивного ставлення до PrEP серед австралійських чоловіків-геїв і бісексуалів

20/03/2019

Згідно досліджень, опублікованих у журналі «AIDS and Behavior», готовність розглянути можливість використання доконтактної профілактики (PrEP) серед чоловіків-геїв і бісексуалів у Австралії зросла між 2011 і 2017 роками, в той час як занепокоєння щодо її використання зменшилося. Підтримка спільноти для користувачів PrEP залишалася великою.«Ми виявили, що ставлення до PrEP серед австралійських GBM [геїв і бісексуалів] з часом змінилося в кращий бік, – коментують автори. – Оскільки готовність до використання PrEP в Австралії збільшилася, занепокоєння з приводу його застосування знизилося, хоча певну настороженість все ще мала понад третина австралійських ВІЛ-негативних і неперевірених чоловіків у 2017 році. Особливо тих, хто побоюється вживання ліків або побічних ефектів».

PrEP: зміна правил гри у сексуальній політиці ВІЛ

30/12/2018

Транскрипція випуску подкастів Fasleh: PrEP: зміна ігор у сексуальній політиці ВІЛ

Якісні дані PROUD: вплив PrEP на сексуальну поведінку

31/12/2018

Згідно недавньої статті в AIDS and Behavior, якісні дані дослідження PROUD показали, що доконтактна профілактика ВІЛ (PrEP) є важливим додатковим до існуючих стратегій засобом профілактики для чоловіків у Англії, що мають часті сексуальні контакти без презервативів.

Наскільки безпечний PrEP? Метааналіз не виявив підвищеного ризику серйозних побічних ефектів

31/12/2018

Метааналіз рандомізованої вибірки контрольованих випробувань тенофовіру або тенофовіру/емтрицитабіну в якості доконтактної профілактики ВІЛ (PrEP) не виявив збільшення ризику серйозних побічних ефектів для здоров'я порівняно з плацебо.

Перестаньте звинувачувати PrEP у підвищенні ІПСШ – насправді картина складніша

31/12/2018

Об'єднане Королівство нещодавно відзначило два значні досягнення у боротьбі з ВІЛ. Зараз це сьома країна, яка досягла мети ООН «90-90-90»: 90% людей, які живуть з ВІЛ, знають свій статус, з яких 90% перебувають на антиретровірусному лікуванні, а 90% не можуть передавати вірусу іншим.

PrEP-селекція: ВІЛ-негативні чоловіки обирають сексуальних партнерів, які вживають PrEP

31/12/2018

PrEP-статус є важливим фактором для ВІЛ-негативних чоловіків, які мають секс з чоловіками (ЧСЧ) при виборі сексуальних партнерів, але не має особливого впливу на вибір друзів або романтичних партнерів для знайомства – зазначають в американському дослідженні, опублікованому в журналі AIDS Care.

Чи працюватиме «PrEP на вимогу» для профілактики ВІЛ у США? Експерти відповідають на запитання

31/12/2018

Результатам цих досліджень вже три роки: як було опубліковано на TheBodyPROro.com у лютому 2016 року, науковці оприлюднили результати дослідження серед 400 чоловіків-геїв у Франції та Канаді, які демонструють ефективність підходу «на вимогу» для короткострокової доконтактної профілактики ВІЛ (PrEP).

Купівля PrEP в Інтернеті (Європейський досвід)

31/12/2018

Сьогодні більшість людей, які приймають PrEP в Європі, купують його самі. Дехто купує препарати приватно у свого лікаря, хтось купує або отримує PrEP від ​​друзів, але найпопулярнішим джерелом є Інтернет-аптеки.

Як отримують PrEP через Державну службу охорони здоров'я в світі

30/12/2018

Зараз PrEP доступний безкоштовно або значною мірою профінансований через національну систему охорони здоров'я лише в чотирьох європейських країнах, інші ж повинні приєднатися невдовзі.

Дослідження довели безпечність і ефективність PrEP для широкого використання

29/12/2018

29 жовтня 2018 року на конференції HIV Drug Therapy Conference у шотландському Глазго були оприлюднені результати нового дослідження, які свідчать, що доконтактну профілактику ВІЛ (PrEP) можуть застосовувати мільйони людей у всьому світі без підвищення ризику виникнення проблем зі здоров’ям впродовж цілого періоду прийому.

Онлайн PrEP – не кіт в мішку?

29/12/2018

Як знати, що доступний онлайн PrEP справжній? Ознайомтеся з результатами дослідження ресурсу PrEPster, проведеного влітку 2018 р. з метою тестування PrEP від ​​шести основних онлайн-продавців генериків.

Як приймати PrEP

29/12/2018

Найправильніший підбір схеми вживання PrEP значною мірою залежить від того, за який час після прийому препаратів ви плануєте займатися сексом, як регулярно у вас є секс, і набагато меншою – від того, скільки у вас сексуальних контактів.